Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/doc/www.triangel.cz/www/library/connect_db.php on line 2
TRIANGEL s.r.o. - Fasády - Obklady - Dlažby - Odvětrávané fasády


Odvětrávané fasády

Cihelné fasády MOEDING ALPHATON - délka do 1500 mm
LONGOTON - délka do 3000 mm
Jsou to obkladové desky, které jsou zhotoveny z cihel (= režný cihelný střep) v příčném formátu, tvořeném přední a zadní deskou, které jsou vzájemně spojeny žebry (mezi podélnými otvory).
Ocelové fasády - CORTEN Ocelový plech je zajímavou novinkou mezi obkladovými materiály. Je velice variabilní a poutá pozornost svým netradičním vzhledem. Tento materiál je 100% recyklovatelný. Kamenné fasády Pro náročnější zákazníky je určen obklad z přírodního kamene nebo umělého kamene - Technistone. Nejčastější volbou přírodního kamene bývá obklad z žuly a to hlavně pro její dobré fyzikální vlastnosti (pevnost) i pestrou barevnou strukturu. Keramické fasády Obkladové desky jsou vyrobené z keramického slinutého střepu s velkým barevným spektrem. Povrch těchto desek rozdělujeme na lesklé, pololesklé, matné a protiskluzové. Tloušťka slinuté keramiky je závislá na rozměru desky, rozmezí je od 7 až 12mm. Montáž je možná pomocí viditelného a neviditelné uchycení. Sklovláknobetonové desky Sklovláknobeton je velice oblíbeným matriálem při realizaci provětrávaných fasád. Je využíván zejména v architektuře a stavitelství, kde jsou kladeny vysoké nároky na vlastnosti použitých materiálů a na skutečnost, že tyto materiály musí umožňovat řešení složitých konstrukcí a technických detailů. Velko-formátové fasády Obkladové desky velkých formátů dělíme dle použitého materiálu na vláknocementové desky (Cembrit, Cembonit, Eternit, Etercolor), vysokotlaké lamináty (Trespa, Fundermax, Kronospan), sklocementové desky (Rieder a další). U těchto obkladů používáme viditelné uchycení obkladu, ale je možné i neviditelné uchycení.